Головна / Новини / Реформи в освітній сфері

Реформи в освітній сфері

Зміни в освіті на рівні країни, вже скоро шкільна освіта має поділятися на три рівні:
• початкову (1-4 роки навчання),
• базову (5-9 роки навчання),
• старшу профільну школу (10-12 роки навчання).
Це передбачає реформа Нової української школи, яка законодавчо закріплена законами “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту” 2021 року.
До 2024-го року ми вже маємо повністю перезавантажити освітню мережу, створити ліцеї, гімназії або просто початкові школи. Що відбувається?
До 2022 року школи повинні затвердити свій новий статут: чи то гімназії, чи то ліцею, відповідно до Закону України «Про освіту», переоформити установчі документи закладів освіти та НАЙГОЛОВНІШЕ: довчити та випустити учнів десятих класів!

Як змінюється освітня мережа Калинівської ОТГ?
Відповідно до напрацювань робочої групи та рішення виконавчого комітету освітня мережа Калинівської ОТГ буде оптимізована таким чином:
🔹 припиняється набір у 10-ті класи Малосолтанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плесецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Данилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
Слід зауважити, що учні які закінчили 10-ті класи мають можливість в своїх закладах бути ще рік і навчатись в 11-му класі.
Припинення набору до 10-11 класів також відбувається по всій країні та в найближчих сусідніх громадах, а саме: Васильківській, Гребінківській та Глевахівській.
Для створення ліцею є певні критерії, в тому числі і кількість населення громади більше 50 тисяч. Калинівська громада має менше 50 тисяч населення, і ми докладаємо великих зусиль і боремося за право залишити 10-12 класи в ОЗО “Калинівський академічний ліцей”, адже він є найбільшим закладом освіти Калинівської громади та має всі можливості для надання якісних освітніх послуг.
Тут створені оптимальні умови для набуття знань, самореалізації та індивідуального розвитку особистості, розвитку творчих здібностей, хороша матеріальна база (лабораторії, технічне забезпечення), вчителі, які можуть викладати предмет поглиблено, та учні, які хочуть вчитися. Маємо прекрасну матеріально-технічну базу, яку продовжуємо вдосконалювати!

Шановні батьки! Дуже просимо Вас керуватись офіційними даними та перевіреною інформацією! Відділ освіти, молоді та спорту завжди відкритий до співпраці та діалогу!

About admin

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

*