Головна / ФАСТІВСЬКА ГУ ДПС / Доходи, отримані від надання власною сільськогосподарською технікою послуг з обробітку землі, підлягають декларуванню

Доходи, отримані від надання власною сільськогосподарською технікою послуг з обробітку землі, підлягають декларуванню

Головне управління ДПС у Київській області  в межах триваючої кампанії декларування доходів громадян нагадує, що доходи,  отримані у 2020 році, мають задекларувати, зокрема,  громадяни – власники  сільськогосподарської техніки, які здійснюють обробіток землі іншим фізичним особам (оранку, культивування, посів, комбайнування, та інше), і при цьому не зареєстровані як  фізичні особи-підприємці (ФОП). Вказані громадяни мають подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, та включити в ній суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу й сплатити податок  на  доходи фізичних осіб.
Доходи від обробітку землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та  військовим збором за ставкою  1,5 %.
Податкова декларація  подається до 01 травня 2021 року до податкового органу за місцем реєстрації платника, а суму задекларованих у ній податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору  необхідно сплатити до 01 серпня 2021 року.
Дохід, отриманий у поточному  2021 році, підлягає декларуванню у наступному, 2022 році.

Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

About admin

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

*