Головна / Новини / Будьте обережними!

Будьте обережними!

Для дитини відпочинок на морі – це найщасливіший час. Але щоб відпочинок на морі з дитиною був дійсно радісним і пройшов без проблем, потрібно заздалегідь підготуватися до нього.

Що потрібно зробити перед поїздкою з дитиною на море

1.Відвідати лікаря-педіатра і пройти обстеження – щоб, по-перше, переконатися, що дитина здорова і що у неї немає протипоказань до відпочинку на морі, а по-друге, щоб отримати пораду лікаря щодо вибору місця відпочинку. Найбільш оптимальним вважається відпочинок на наших морях. 

2.Краще заздалегідь дізнатися, наскільки місце, яке ви вибрали, підходить для відпочинку з дітьми: умови проживання, організація дитячого харчування та розваг, чи чиста вода в морі, чи є піщаний пляж з неглибокою водою, відстань до моря від місця вашого проживання тощо.

Коли їхати на море з дитиною

Найбільш сприятливий час для поїздки з дитиною на море – серпень-вересень – так званий «оксамитовий сезон». Однак у який би час року ви не приїхали відпочивати на море з дитиною, слід пам’ятати, що пік активності сонця припадає на 11-16 годин. Тому рекомендується відвідувати пляж з ранку до 11 години і ввечері після 16 години. У найспекотніші години можна організувати сімейний обід в кафе і спільний відпочинок у тіні.

Що стосується тривалості відпочинку на морі, то рекомендується відправлятися не менш ніж на 3 тижні, а краще – на місяць: перші 10 днів, зазвичай йдуть на акліматизацію, решта – на відпочинок.

Що взяти з собою на море

1. У першу чергу зберіть аптечку. У вашу «курортну» аптечку повинні входити: активоване вугілля, Анальгін, Мезим, Смекта, спирт, вата, лейкопластир, зеленка, засіб від температури. Також візьміть ті таблетки, які ви часто використовуєте, наприклад, від болю в голові або для стабілізації тиску.

2. Засоби захисту для шкіри: захисний крем, щоб не обгоріти на сонці, крем для засмаги, а також лосьйон після засмаги. Для дитини візьміть крем від сонця з максимальним ступенем захисту.

3. Засоби особистої гігієни: мило, гель для душу, мочалку, шампунь, зубну пасту, зубні щітки.

4. Засоби від комарів і інших комах.

5. Окуляри – один з найважливіших атрибутів відпочинку на морі – сонцезахисні окуляри, їх потрібно взяти обов’язково. Також візьміть окуляри для зору, якщо ви такі носите або контактні лінзи.

6.Вологі серветки. Їх потрібно взяти дійсно багато: по-перше, дуже багато серветок ви використовуєте в поїзді або в літаку, а по-друге, не факт, що на місці призначення ви знайдете саме ті серветки, якими звикли користуватися.

7.Постільна білизна – дитині і вам буде приємніше спати на своїй, чистій і випрасуваній постільній білизні.

Що взяти на море дитині

Розглянемо список речей, які потрібно взяти дитині на море.

  • Плавки/купальник.Візьміть двоє або троє плавок для сина або таку ж кількість купальників для доньки.
  • Панаму.Обов’язково візьміть дитині панамку, щоб захистити її від сонячного удару.
  • Шльопанці. Для походу на море візьміть дитині шльопанці.
  • Сандалі.Крім шльопанців, для прогулянок по місту візьміть дитині сандалі.
  • Одяг для виходу.Що стосується одягу для прогулянок, то синові можна взяти 2 пари шорт, і 2 футболки, дочці сукню, а також спідницю і топ.

Теплий одяг. Для вечірніх прогулянок і прохолодної погоди візьміть дитині штани, а також кофту і курточку.

  • Кросівки.Кросівки також рекомендуємо взяти, щоб дитина одягнула їх в прохолодну погоду.
  • Шкарпетки. Одна-дві пари шкарпеток для дитини стануть в нагоді в прохолодну погоду або для вечірньої прогулянки.
  • Труси.Також візьміть дитині кілька пар трусів.
  • Піжама.Якщо ваша дитина спить у піжамі, то візьміть її з собою на море. Через те, що на морі буде спекотно, беріть піжаму з «легкої» тканини.

Перед тим, як збиратися на море з дітьми, рекомендуємо складати список всього, що потрібно взяти з собою заздалегідь – хоча б за тиждень. Тоді ви встигнете продумати всі можливі ситуації і будете до них готові. А значить і від поїздки отримаєте максимум задоволення! 

About admin

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

*