Головна / Новини / 9 травня відзначили в парку Слави

9 травня відзначили в парку Слави

Акцію «Перша хвилина Миру», день пам’яті та примирення, 74-у річницю перемоги над фашизмом у Другій світовій війні відзначили сьогодні в парку Слави. 
Традиційно, щороку тут вшановують тих, хто залишив по собі пам’ять, та подякувати всім, хто у 1939-1945 рр. відстоював мир та майбутнє для дітей, для нас…
На заході виступила селищний голова Юлія Олексенко, яка подякувала всім учасникам та визволителям нашої країни не тільки у Другій світовій війні, а й у війні, яка триває й нині на Сході України.
Також Юлія Олексіївна вручила відзнаки від імені Президента України «За участь в антитерористичній операції» калинівчанам-ветеранам та захисникам нашої держави у війні на Сході.
З вітальним словом до всіх присутніх та подякою до ветеранів війни звернулися учасник АТО, заступник в/ч А2860, підполковник Костянтин Сидоров, ветеран АТО, учасник бойових дій Олег Новохатній. 
Завершився захід частуванням каші з польової кухні.
Вітаємо всіх зі святом Перемоги у Другій світовій війні та бажаємо перемоги нам всім сьогодні! Хай береже Бог захисників та допомагає їм у тяжкі й небезпечні хвилини. Дякуємо ветеранам Другої світової війни за сьогодення, яке ми повинні берегти як ніколи!

О admin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені *

*