Головна » Культура » Таланти Васильківщини перед Новим роком отримали солодкі подарунки за свої заслуги

Таланти Васильківщини перед Новим роком отримали солодкі подарунки за свої заслуги

Новорічні концерти відбулися в оновленому приміщенні ЦДЮТ 26 грудня.

Вихованці закладу в рамках святкової програми «Різдвяна зіронька Васильківщини» вітали гостей виступами хореографічних колективів, вокальних ансамблів. Свій новорічний концерт представила також Калинівська школа мистецтв. Діти вітали присутніх новорічними піснями, танцями, грою на інструментах. Справжнім сюрпризом для дітей та викладачів школи мистецтв став новорічний подарунок – цифрове фортепіано.

Святкування відбувались у відремонтованому приміщенні – актовому залі, з оновленим дизайном та гарним настінним розписом. Також для учнів відремонтували та перепланували декілька кабінетів, зробили їх більш зручними та сучасними. Іншого вигляду набув фасад будівлі, прибудинкова територія, було встановлено незвичайний постамент — стакан з олівцями, який точно приверне увагу дітей і викличе бажання завітати до творчої майстерні.

Це була перша черга ремонту , яку виконали за рахунок співфінансування районного та Калинівского селищного бюджетів. Завершальні роботи з ремонту плануються у 2018 році. В 2018 році плануємо наступні етапи змін та покращень будинку творчості, так як культурний розвиток молоді , є важливим кроком на шляху до змін сіл та селищ Васильківщини.

Солодкі подарунки всі учасники свята отримали за сприянням депутата Верховної Ради Ігоря Кононенка.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені *

*