Головна » Освіта » ЗОШ №2 » Новий спортмайданчик, сучасна бібліотека, шкільний автобус – калинівчанам презентували новорічні подарунки

Новий спортмайданчик, сучасна бібліотека, шкільний автобус – калинівчанам презентували новорічні подарунки

Чудове новорічне свято для малих калинівчан та інших жителів селища влаштували 28 грудня, що приурочили до річниці відкриття скверу по вул. Пушкіна.

Цього року учні та вчителі ЗОШ №2 можуть похвалитися особливим подарунком – на території навчального закладу відкрили багатофункціональний спортмайданчик зі штучним покриттям. Розміри та облаштування такого майданчику дозволяють учням займатися волейболом, футболом, тенісом.

Абсолютно нову та сучасну бібліотеку – Bookcrossing відкрили в приміщенні колишньої котельні, яка нині має неперевершений вигляд.

Bookcrossing – це, відносно, нове хобі в нашій країні. Це процес обміну книг. Людина, прочитавши книгу, залишає її в громадському місці для того, щоб інша людина могла цю книгу знайти та прочитати її.

У бібліотеці, що відкрили біля ЗОШ №2, учні чи дорослі зможуть відтепер перейняти світовий досвід обміну книг та збагатити свої знання. Окрім цього, бібліотека має різноманітну жанрову літературну підбірку, комп’ютери для полегшеного пошуку потрібної інформації.

Несподіваним та приємним подарунком став шкільний автобус для калинівчан.

На таке важливе свято приїхали й не менш важливі гості. Так депутат Верховної Ради Ігор Кононенко зазначив, що дуже приємно відкривати такі об’єкти для навчальних закладів, для розвитку наших дітей, для розширення їх світогляду та пізнання нових знань.

Голова КОДА Олександр Горган зазначив, що вже не вперше присутній на відкритті об’єктів у Калинівці, і це надзвичайно приємно, коли селище розвивається швидкими темпами, і прияє цьому злагоджена робота обласного, районного та селищного керівництва.

Свято закінчилося новорічними розвагами казковий героїв з дітьми та частування їх теплим чаєм з солодкими смаколиками.

Більше фото https://www.facebook.com/kalinivkaselisnarada/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені *

*