Головна / Калинівська громада / Громадські слухання: калинівчани «За» створення Центру громади в Калинівці

Громадські слухання: калинівчани «За» створення Центру громади в Калинівці

Громадські слухання щодо об’єднання територіальних громад в Калинівську ОТГ з центром у смт Калинівка відбулися сьогодні разом з жителями Калинівки.
Селищний голова Юлія Олексенко та директор Київський Центр розвитку місцевого самоврядування Олег Любімов роз`яснили калинівчанам процедуру створення об`єднаної громади, шляхи розвитку, перспективи, фінансові переваги та законодавчі аспекти майбутньої Калинівської об`єднаної територіальної громади.
Громадяни отримали зрозумілі та вичерпні відповіді щодо розвитку спорту, культури в майбутній громаді, щодо фінансування та сприяння в освітній сфері, функціонування відділу поліції та правопорядку в громаді, принципи поділу та доцільність приєднання інших сіл до Центру, раціональний розподіл фінансів серед усіх територіальних громад та інші.
Результатом слухань стала підтримка та згода практично одноголосно присутніх калинівчан до створення громади з центром у Калинівці з такими територіальними громадами:
— Варовицька т/г
— Велико-Солтанівська т/г
— Данилівської т/г 
— Дзвінківської т/г
— Дібрівська т/г
— Малосолтанівська т/г
— Плесецька т/г
— Порадівська т/г.
Олег Любімов: «Повороту назад уже не буде. Децентралізація іде, вона буде йти далі і завершиться тільки повною перемогою і зміною системи влади на місцях у користь територіальних громад! До 2020 року всі населенні пункти будуть об`єднані в громади заради власного розвитку, реалізації своїх проектів та планів!»

О admin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені *

*