Головна / Новини / Відбулася позачергова сесія

Відбулася позачергова сесія

39-а позачергова сесія Калинівської селищної ради відбулася 25 квітня. На порядку денному стояло ряд важливих питань, які депутати підтримали та дали згоду на їх виконання. Серед таких реконструкція мережі водопостачання для підключення Калинівської амбулаторії ЗПСМ до зовнішніх мереж; поточний ремонт систем відведення дощової води по вул. Центральна, 61; заміну ввідного кабелю на багатоквартирний будинок по вул. Садова, 31, земельні питання тощо.
Також депутатами було підняте важливе питання, яке стосується об’єднаної громади. Селищний голова Юлія Олексенко пояснила, що, відповідно до процедури, запрошення стати частиною ОТГ з центром у Калинівці отримали 8 сільських рад. Згідно з термінами, а це 30 днів, всі населені пункти, які бажають, повинні були провести громадські обговорення та вирішити це питання на сесії — і вчасно надіслати рішення на згоду до Калинівської селищної ради.
Депутати запропонували не чекати ті громади, які ще не подали потрібні документи, та діяти відповідно до встановленої процедури.
У КОДА та КОР вже була інформація про утворення спільної робочої групи у складі голів Калинівської с/р, Дібрівської та Великосолтанівських с/р з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальної громади.

О admin

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені *

*